Zednické práce

Zajišťujeme různé zednické práce

Došli jste k rozhodnutí, že je načase provést doma nějaké stavební úpravy?
Možná už se vám nelíbí současné dispozice ve vašem bytě, nebo cítíte, že podoba bytu již plně nevyhovuje stylu vašeho bydlení. Hledáte-li někoho, kdo vám zajistí zednické práce, obraťte se na nás. V našem týmu jsou kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Bez problémů vám vystaví nové zděné příčky podle vašich představ a dle nároků moderního a pohodlného bydlení.

Rozhodli jste se pro nové krásné štukované stěny?
Ani to není problém, stejně jako mnoho dalších zednických prací – zdění, omítkářství, drobné stavební úpravy, opravy atd.

Nejen zednické práce

Na nás se můžete obrátit i v případě, že chcete zajistit zednické práce, ale ještě nemáte jasnou představu o materiálu, ceně či konkrétních stavebních změnách. Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám s výběrem materiálu a vypočítáme vám jeho spotřebu a tím i celkové finanční náklady. Nabídneme vám více variant a poskytneme další informace, které vám pomohou zorientovat se v nabídce stavebních prací. Vše potřebné samozřejmě i dodáme a odborně zpracujeme.

Zednické práce na míru

Provádíme zednické práce na míru. Ať už potřebujete konzultaci ohledně konkrétních zednických prací, materiálů atd., nebo máte jasnou představu, o tom, co přesně vyžadujete, obraťte se na naši firmu a my vám vyjdeme vstříc.

Zednické práce Zednické práce

 

 

 

 

 

 

poptavkakontakt1