Zámečnické práce

Kvalitní zámečnické práce

Také pro svůj domov potřebujete zajistit různé zámečnické práce?
Máme s nimi bohaté zkušenosti. Vyrábíme různé produkty. Naši zámečníci se specializují na ruční i strojní zpracování kovů. Využívají různých postupů dle požadavků na funkčnost, ale i vašich designových nároků. Podle nich si můžete vybrat různou povrchovou úpravu, kterou vám rovněž zajistíme. Možnými povrchovými úpravami jsou např. pískování, lakování, metalizace různými kovy atd.

Zámečnické práce: Co vyrábíme

A jaké konkrétní zámečnické práce provádíme?
Specializujeme se na rozmanité výrobky. Jsou jimi především vrata, brány, ploty, kovové schodiště, nosné konstrukce a zábradlí. Vyrábíme je v různých variantách.

Uvedené produkty připravujeme na míru vašim nárokům a zároveň tak, aby se co nejlépe hodily do vašeho domova. Doporučíme vám nejlepší podobu výrobků pro vás, ale máte-li vlastní představu, realizujeme ji. Dostanete od nás přesně to, co žádáte. Naši zámečnici dokáží vyjít vstříc snad každému požadavku.

Potřebujete zámečníka?

Potřebujete i vy zajistit zámečnické práce?
Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky, ale i v případě, že se chcete jen o různých možnostech poradit. Nebojte se na nás obrátit ani v případě, že jste v naší nabídce nenašli výrobek, který potřebujete. Naši zámečníci jsou profíci, kteří si poradí i s nevšedními a náročnými úkoly.

Zámečnické práce Zámečnické práce2

poptavka

kontakt1