Truhlářské práce

Zvelebte svůj domov truhlářskými pracemi

Nelíbí se vám vaše stará kuchyňská linka či vám přijdou nedostačující vaše skříně? Tyto a mnohé další činnosti můžete svěřit do rukou truhlářům. Chcete-li být s výsledkem maximálně spokojeni, obraťte se na nás. Máme ve svém týmu šikovné řemeslníky.

Truhlářské práce

Na naše truhláře se můžete obrátit s jakoukoliv „truhlařinou“. Oblíbené jsou především vestavěné skříně či kuchyňské línky. Truhláři je vyrábějí tak, aby odpovídaly nárokům moderní domácnosti, nebo máte svojí vlastní představu? I podle ní vám truhláři zhotoví, co potřebuje. V rámci truhlářských prací provádíme i montáže obložkových zárubní, výrobu oken, kancelářského nábytku atd. Výsledkem bude designový pěkný výrobek plnící výborně svou funkci.

Nemusíte se starat ani o materiál. Pořídíme takový, který bude pro požadované truhlářské práce nejlepší, a to v potřebném množství. I měření provedeme za vás. Máte svou vlastní představu o použitém materiálu? Sdělte nám ji a my vám vyjdeme vstříc.

Zajistíme vám truhlářské práce na míru

Na trhu najdete mnoho vestavěných skříní, kuchyňských linek a dalších truhlářských výrobků. Neodpovídají sériové výrobky vašim představám, nebo máte atypický prostor, který vyžaduje individuální řešení? My vám zajistíme libovolné truhlářské práce na míru. Konzultujte své nároky s odborníkem na truhlařinu.

The joiner does a dimple in a board,

Woodwork collage

 

 

 

 

 

 

 

poptavka

kontakt1