REKONSTRUKCE KOUPELEN

 

Zařiďte si svou koupelnu přesně podle Vašich představ! Nezapomeňte si k tomu vybrat správného pomocníka. Koupelny jsou specialitou naší firmy. Provádíme veškeré úpravy a od počátku rekonstrukce až do první koupele se budete moci spolehnout na naše zkušenosti a znalosti.

Možná že nechcete atypickou koupelnu s rozměrnou vanou, netradičně řešeným prostorem a vestavěnou saunou. Avšak i v případě běžné rekonstrukce se vyplatí zkušenosti. Nebudete muset měnit opadané dlaždice, vše stihnete podle plánu a ušetříte si mnoho starostí. Využijte našich zkušeností.

Jak dlouho rekonstrukce trvá?

Pokud se chystáte na rekonstrukci, je třeba dobře plánovat. Nejde jen o to, kolik to bude stát, ale musíte počítat s tím, že budete muset přečkat několik dnů nepohodlí. Využijte našich zkušeností. U většiny našich zakázek je nová koupelna k dispozici již za 14 dní.

Vybere si každý

Stylů, v jakých může být koupelna provedena, je mnoho. Vybere si každý. Aby však výsledek skutečně odpovídal tomu, co chcete, neobejde se to bez patřičných zkušeností a správných nástrojů. Jinak je možné, že budou potřeba opravy, nákup dalšího materiálu – a vy svou koupelnu nebudete moci využívat o mnoho déle.
Nejde jen o koupelnu – věci z ní budete muset uskladnit někde jinde. Běžná hygiena bude taky o trochu složitější. Váš život prostě na pár dní bude probíhat tak trochu v bojových podmínkách.

Starosti s dalšími náklady a nepohodlím, tomu se můžete vyhnout. Spolehněte se na naše zkušenosti. Nezávazně nám do formuláře níže napište, co plánujete, a my se Vám ozveme.Pošlete nám nezávaznou poptávku!

Při rekonstrukci koupelny Vám bude k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu.

Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

 

Rekonstrukce koupelen v našem podání

Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním, protože našim cílem je spokojenost všech zákazníků.

Individuální rekonstrukce koupelen

Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou.

Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce!

rekonstrukce koupelny 1 rekonstrukce koupelny 2 rekonstrukce koupelny 3 rekonstrukce koupelny 4 rekonstrukce koupelny 5

 

 

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

 

 

 

 

Dále provádíme rekonstrukce panelákových koupelen, rekonstrukce koupelen a bytových jader, rekonstrukce koupelen Praha.