Rekonstrukce domu

Různě rozsáhlé rekonstrukce domu

Každý dům potřebuje někdy rekonstrukci. Některé úpravy jsou drobné a možná si na ně troufnete sami, ale jednou za čas je třeba provést náročnější rekonstrukci, kterou je lepší svěřit do rukou odborníkům. Budete mít jistotu dobře vykonané práce a ušetříte si četné starosti a mnohé zařizování.

Rekonstrukce domu na míru

Provádíme různě složité rekonstrukce domu s ohledem na vaše přání a potřeby vašeho bydlení.
Potřebujete zajistit zateplení domu, odvodnit ho, vyměnit okna či dveře, provést montáž podlah či připravit rozvody elektřiny, vody nebo plynu? V těchto oborech máme bohaté zkušenosti, stejně jako v dalších oblastech. Provádíme sádrokartonářské práce, lešenářské práce, rekonstrukci příček, omítek, ale také jiné činnosti. Svěřte nám rekonstrukci vašeho domu a zpohodlňte si tak bydlení.

Začněte s rekonstrukcí svého domu

Přemýšlíte-li o rekonstrukci domu, neoddalujte ji. Čím déle ji budete odkládat, tím více financí později investujete. Obraťte se na nás a my vám provedeme rekonstrukci podle vašich představ. Že ještě nevíte, do jaké míry byste rádi úpravy provedli a co všechno by měly zahrnovat? Nevadí. Konzultujte optimální rozsah s námi. Mějte i vy díky rekonstrukci domu komfortnější bydlení.

rekonstrukce domu rekonstrukce domu
poptavkakontakt1