REKONSTRUKCE BYTU

 

Rekonstrukce bytu, to může být téměř cokoli. Někde stačí vymalovat a opravit pár prasklin ve stěně. Někde je však třeba upravit dispozice a vybourat zdi, přistavit jiné, přidat příčky. Někde se mění podlaha, jinde strhávají tapety, někde se přesouvá celá kuchyň.

Pokud máte vlastní představu, rádi Vám poradíme s realizací. Pokud jasno nemáte a víte jen, že chcete změnu, interiéry i exteriéry vám samozřejmě rádi navrhneme i sami. Naším společným cílem bude to, abyste se ve svém domově cítili dobře. Dobře víme, že i na malém prostoru je možné zařídit funkční a přitom příjemné bydlení.

Na rekonstrukci radši s odborníkemplán řešení rekonstrukce bytu

Pokud se rekonstrukce omezí na vymalování a přesunutí nábytku, dá se to ještě zvládnout svépomocí. Když se ale chystáte měnit obložení, typ podlahy nebo rovnou měnit dispozice celých místností, není radno se snažit vše zvládnout bez pomoci. Průtahy, dodatečné náklady, nemožnost po dobu rekonstrukce normálně bydlet… je snadné si představit, jak se může domácí klid změnit v noční můru.

Rádi Vám poradíme, aby nenastaly komplikace

Naši pracovníci Vám poskytnou své bohaté zkušenosti se všemi typy rekonstrukcí. Pomůže Vám při výběru nejvhodnějšího řešení Vašeho bytu. Pomůžeme s volbou materiálů i s návrhem celkové podoby. Víme, že každý má trochu jiný vkus, a proto vycházíme vstříc. Tam, kde by mohly nastat problémy, Vás však upozorníme. Chceme, aby vše proběhlo v pořádku a abyste co nejdříve spokojeně bydleli v novém.

Starosti s dalšími náklady a nepohodlím, tomu se můžete vyhnout. Spolehněte se na naše zkušenosti. Nezávazně nám do formuláře níže napište, co plánujete, a my se Vám ozveme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku!

Pod pojmem rekonstrukce bytu si každý představí něco jiného.

Někomu stačí vymalovat a vyspravit zdi, někdo přestavuje polovinu rodinného domu nebo bytu. Výsledek je ale vždy stejný, máme něco nového na co se nám velmi dobře kouká. Peněženkou nám sice silně profukuje a konta se dostala téměř do mínusu, ale bylo to pro dobrou věc. Manželky víc uklízejí a děti mají přísnější dohled, aby upatlanýma rukama nesahaly na zeď.

V tomto směru nepodceňujeme ani administrativní stránku věci. Provádíme projekční a inženýrskou činnost, grafické návrhy úprav interiérů i exteriérů, konzultace při přípravě stavby i samotnou zprostředkovatelskou činnost.

S rekonstrukcí bytu Vám poradíme

Je Vám také k dispozici náš pracovník, který má bohaté zkušenosti se všemi typy rekonstrukcí a pomůže Vám při výběru nejvhodnějšího řešení rekonstrukce bytu. Poradí při volbě materiálu i při celkovém návrhu designu.

Rekonstrukce bytu se vždy vyplatí

Změní prostředí Vašeho bydlení a Vy si jen budete užívat komfort, který Vám nabízíme.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

rekonstrukce bytu 1rekonstrukce bytu 2rekonstrukce bytu 2

 

 

 

 

Dále provádíme rekonstrukce panelových bytů, rekonstrukce panelákového bytu, rekonstrukce panelového bytu 2+1, rekonstrukce panelového bytu 3+1, rekonstrukce bytu 1+1, rekonstrukce bytu 3+1, rekonstrukce bytů, cena rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytu Praha, rekonstrukce malého bytu.