REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

 

Rekonstrukcí bytového jádra zpravidla začíná celková renovace starších bytů. Taková renovace je velký úkol. To však neznamená, že by nemohla proběhnout rychle, bez problémů a bez komplikací. Jen je třeba vybrat si profesionální řemeslníky. A od toho jsme tady!

Co vše je potřeba?

Plánování je nezbytné. Jakmile je vše rozhodnuto, přichází samotné práce. Ty se skládají z vybourání stávajícího jádra, takže je třeba odvést odpad a suť a zajistit jeho ekologickou likvidaci. Původní jádro je třeba demontovat a příčky je nutné vyzdít. Zednické práce pak následují i poté, co jsou dokončeny elektroinstalace a rozvaděče, vypínače a zásuvky. Také je třeba zabezpečit rozvody vody a plynu. Upravují se i stropy a vzduchotechnika. Na závěr ještě přijdou obklady a vymalování nových příček. Jinými slovy, práce je víc než dost. Odborník ale vše zvládne najednou a rychle.

Pošlete nám nezávaznou poptávku!Jak dlouho rekonstrukce trvá?

Pokud se chystáte na rekonstrukci bytového jádra, je třeba dobře plánovat. Jistě chápete, že budete muset přečkat několik dnů nepohodlí. Využijte našich zkušeností a zkraťte tuto dobu na minimum. Průměrná úprava bytového jádra trvá kolem deseti dnů. U většiny našich zakázek jsou úpravy dokončeny již za 6 dní. Svůj byt tak budete mít zcela k dispozici za méně než týden.

Komplikací se nebojte

Naši pracovníci si zakládají na svých bohatých zkušenostech. Bytová jádra a jejich úprava je základem naší práce. Rádi s Vámi prokonzultujeme možnost úprav a doporučíme řešení. Vždy chceme, aby celá rekonstrukce proběhla v pořádku a abyste co nejdříve mohli opět bydlet v novém. Starosti s dalšími náklady a nepohodlím, tomu se můžete vyhnout. Spolehněte se na naše zkušenosti. Vyplňte nezávazný formulář níže. Zabere to jen pár minut a my se Vám obratem ozveme.

Kompletní řešení rekonstrukce bytového jádra

Svěřte nám rekonstrukci bytového jádra a my se postaráme o vše ostatní – od návrhu až po závěrečnou kolaudaci.

V rámci rekonstrukce provádíme vybourání a odvoz starého jádra, výstavbu bytového jádra, rozvody všeho druhu, obklady, dlažbu i dovoz a instalace zařizovacích předmětů.

Máte dotaz? Kontaktujte nás! REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA    PLÁN REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA