Zvedněte vzhled ložnice designovými hodinami

Ložnici netvoří „jen“ postel, skříně a další nábytek a vybavení. Soustřeďte se i na designové prvky, které ji dokreslují. V poslední době jsou oblíbeným řešením designové hodiny.

Designové hodiny

To, jak se klasické hodiny liší od těch designových, je dáno už jejich názvem. Designové hodiny si zakládají na pěkném vzhledu. Je originální, netradiční…Zkrátka dokáže zaujmout.

Designové hodiny se hodí do každého interiéru, a to právě proto, že nabízí mnohé možnosti. Najdete si vhodné hodiny do tradiční ložnice, ale i v případě, že si zakládáte na jejím co nejmodernějším vzhledu. Zajímavou variantou jsou designové nástěnné hodiny nalepovací. Usnadní si s nimi jejich instalaci. Jednoduše je nalepíte.

Nevíte, jaký konkrétní model si z velké nabídky vybrat? Zkuste se řídit barvami. Mohou se stěnou ladit či být s ní v kontrastu. U obou variant si však dejte pozor – u podobných barev, aby dostatečně vynikly, u kontrastu, aby nebyl rozdíl příliš provokující. Ložnice by totiž měla působit harmonizujícím dojmem, který napomáhá relaxaci a odpočinku, k čemuž je tato místnost určená.

Designové hodiny nevyniknou jen v ložnici, ale také v obývacím pokoji, ale mnohé jejich varianty se hodí do dětských pokojíků.

Další designové prvky do ložnice

Hledáte také designové prvky, které dodají vaší ložnici na kráse. Kromě designových hodin, jsou vám k dispozici i další předměty, například různé moderní obrazy (zajímavé jsou vícedílné, skleněné, doplněné hodinami) a originální vzhled dodá místnosti designová tapeta, ale také můžete interiér vylepšit zdánlivými maličkostmi (svíčky, rámečky s fotografiemi, vázy…). Slaďte si je v jednom stylu. Díky různým sadám se vám to snadno povede. Zajímavé jsou v poslední době například doplňky v retro či vitage stylu.

kontakt1