Poradenská činnost

Poradenská činnost

Stavebnictví je v současné době na vzestupu, do popředí se dere poradenství, pro vás to nejlepší řešení. Zjistíte, že nejste sami na stavební problémy, my budeme stát vždycky při vás. Oblast poradenských služeb se těší oblibě, vzrostla téměř o 106 % oproti minulým letům. Z průzkumu specialistů bylo zjištěno, že Češi nejčastěji vyhledávají dodavatele stavebních prací a materiálů. I takové služby a k tomu poradenskou činnost vám můžeme nabídnout. Přivezte si domů opravdové specialistu, který se vám bude plně věnovat. Ušetří vám nejen čas, ale především peníze. Zajišťujeme kompletní inženýrské a stavební služby od plánování, přes projektové a cenové řízení až po realizaci projektů.

Nevíte si rady s dispozičním řešením koupelny či celého bytu? Váháte jaké použít podlahové krytiny, z čeho si nechat postavit nové stěny, jaké vybrat zařizovací předměty do koupelny?

Nejen s těmito problémy Vám pomůžeme. S pomocí našeho odborníka se zorientujete na trhu pochopíte a dokážete si vybrat z nepřeberného množství materiálů, výrobců a výrobků.

project drawingsPoradenská činnost

poptavka

kontakt1