Podlahy

Vymazlené podlahy

V kasičce už máte našetřeno dost a můžete si konečně vybrat novou podlahu a nevíte která je ta pravá?
Jakou podlahu asi zvolit do kuchyně, koupelny, obýváku nebo do dětského pokoje? Bude lepší koberec, „plovoučka“ nebo PVC?

Pořád se nemůžete rozhodnout?
Jste na správné adrese, vybereme tu nejlepší variantu spolu s vámi. Letos frčí dřevěné podlahy, jsou krásné, příjemné, ale taky poměrně drahé. Pokud si je nemůžete dovolit, i pro vás najdeme řešení.

Moderní doba nám umožňuje navodit atmosféru dřeva i jinými materiály. Plovoucí či laminátové podlahy jsou dostupné široké veřejnosti, stejně je na tom i PVC. I pro ty, kteří upřednostňují extravaganci a luxus najdeme řešení. Ani dlažba nebo parkety nejsou špatný řešením.Záleží jen na vaší fantazii. Podpoříme vaše nápady a sny převedeme do reality.

Nelíbí se Vám Vaše stávající staré podlahy? Chcete změnit své bydlení a dodat mu nový nádech?
Pak neváhejte a směle se obraťte na naši firmu, která je schopna Vám vzhledem k dlouholetým zkušenostem nabídnout tu nejvyšší kvalitu.

Naši odborníci Vám rádi poradí s výběrem materiálu i vzoru, zhodnotí vhodnost zvolené podlahy pro Váš byt.

V naší nabídce materiálů, vzorů a barev si jistě vyberete i Vy! Realizujeme dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy, podlahy z parket, masivu, prken, ale i laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, PVC a lina.

Kvalitní podlahy

Každá správná podlaha musí mít dobrou odolnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu.
A právě takovéto kvalitní podlahy Vám nabízíme.

Naše podlahy dodají každé z Vašich místností osobitý charakter a zpříjemní Vaše bydlení.

PodlahyPodlahy2PodlahyPodlahy

poptavkakontakt1