Obkladačské práce

Dejte nový vzhled vaší koupelně

Zařizujete nově svou koupelnu nebo plánujete její rekonstrukci?
Vzhled celé koupelny pozvednou pěkné a moderní keramické obklady. Vyrábí se v různých barvách, designech i velikostech. Záleží jen na vás, jaký bude mít vzhled vaše nová koupelna.

Někteří šikovní domácí kutilové se do obkladačských prací pouštějí sami, ale pokud zkušenosti s obkládáním nemáte a nechcete riskovat výsledek, přenechte obkladačské práce profíkům. Budete mít zaručenou krásnou novou podobu koupelny za krátkou dobu, a to bez starostí a stresu.

Provedeme obkladačské práce

Pro naše obkladače je obložení koupelny rutinou, kterou zvládnou za krátkou dobu. Vyznají se v moderních obkladech, takže v případě, že nemáte svou představu o tom, jaké keramické obklady zvolit, rádi vám poradí. Že si stejně nedokážete představit, jak bude vypadat výsledný efekt? Ukážeme vám to na trojrozměrném modelu vaší koupelny.

Obkladačské práce jsou prováděné dle veškerých norem a předpisů a s ohledem na estetičnost.

Mějte svou koupelnu snů

Obklady jsou dnes rozmanité. Kromě běžného obložení stěn pěkně vypadají i velkoformátové dlaždice a do módy se vrací i mozaikový motiv. Ať už jste se rozhodli pro jakékoliv obkladačské práce, nebo si necháte teprve vhodné obložení do vaší koupelny doporučit, kontaktujte nás. Na všem se domluvíme.

ceramic tilebricklayer

poptavkakontakt1