O nás

Koupelna je samozřejmou součástí našeho života

Máme ji rádi a mazlíme si v ní tělo i ducha, někdy v ní dokonce trávíme i nemalou část našeho volného času. Jsou to vpravdě slastné okamžiky, kdy nás příjemně osvěží teplá koupel a vysuší jemný či velký huňatý ručník.

small-o-spolecnosti

Jsou však i chvíle, kdy v každodenním chvatu jejím interiérem jen tak prolétneme, abychom vzápětí plnili další povinnosti již zažitého rituálu. Život uhání stále rychlejším tempem a bohužel nepříliš svědčí ve prospěch kvality našeho žití. Nezřídka však máme i jiný pocit: že právě ta naše koupelna není tím, čím bychom jí chtěli mít. Zvědavě proto okukujeme obrázkové katalogy a ilustrované časopisy či nahlížíme k sousedům a známým v naději, že právě zde nalezneme tu správnou inspiraci.něžně zahalí opásaný župan. Je to místo, kde ráno sbíráme životodárné síly před pracovním dnem, zkrášlujeme svůj vzhled a kde také často večer končí naše kroky před nočním spánkem.

Následuje obdiv, pak povzdech: proč právě takovou nemám i já! Čím nás oslovila? Možná tím, že je účelně řešena a moderní, že právě ona odpovídá našemu naturelu. Že jsou v ní dobře vymyšlené věci a malé chytré detaily. Vkusné umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout či vana, jaké se nám líbí, skříňky se spoustou úložného prostoru na ručníky, kosmetiku, vysoušeč vlasů, holicí strojek, obklady s nepřeberným množstvím barev a vzorů.

Pak na chvíli přivíráme oči a představujete si, jak právě v takové pouštíme horkou sprchu nebo lázeň plnou voňavé pěny. Že je to jenom vysněná představa? A že na to je ta naše příliš malá?

Ale vždyť hezkou, milou a útulnou koupelnu, přinášející do bytu zdraví a komfort, můžete mít. My Vám k tomu nabízíme pomocnou ruku.

               Váš Petr Mareš                                                                                              ›› pokračovat na kontakt

1 6 8 4 2