Pohodlný, praktický a bezpečný sprchový kout

Každý z nás si určitě přeje pohodlný, praktický a především bezpečný sprchový kout, který se v posledních letech stal moderní záležitostí.

Odborníci navíc došli k jednotnému názoru, sprchování je rychlejší, hygieničtější a levnější než koupání ve vaně. V dnešní době ovšem existuje spousta vychytávek, které umí sprchování vylepšit, nebo dokonce ušetřit za sprchování. Tyto polemiky jsou už ve společnosti dlouho, záleží na tom, pokud jsme limitováni místem, protože pokud ano, je volba jasná. Vana se do koupelny prostě nevejde. Ti šťastnější z nás si dokonce mohou pořídit obojí.

Jak ušetřit peníze?

Uvádí se, že nejvíc vody a peněz vám odteče do kanalizace ve chvíli, kdy se snaží naštelovat vhodnou teploty vody na baterii. Ale taky se vám stává, že pořád nemůžete nastavit tu správnou teplotu? Pokud obětujete pár tisícovek, můžete si pořídit takzvanou termostatickou baterii, která vám vodu sama nastaví a dokonce i když zastavíte proud vody a znovu pustíte, teplota je stále stejná. Peníze, které do termostatické baterie investujete, se vám brzy vrátí za ušetření vody.

Jak mít moderní koupelnu?

Moderní sprchový kout neznamená jen luxusní design, každému z nás se líbí něco jiného, nablýskaný chrom a průhledná stěna z čirého skla není pro každého. Sprcha musí být hlavně pohodlná, snadný přístup do sprchy ocení děti, ale i starší lidé s omezenou hybností. Ve sprcháči se navíc dá využít i podlahové vytápění, abyste se nevstupovali na studenou podlahu. Moderní je i odtok vody ve stěně. Inovativní odtok ve stěně určuje nový trend ve vzhledu sprch v úrovni podlahy. Původní rušivý element v podlaze zmizel – díky přemístění odtoku do stěny působí konečně dlažba podlahy opticky uceleně a jednotně. Pro realizaci takového odtoku je však velmi důležitá odborná montáž.

poptavka