Hydromasážní vana do moderní koupelny

Mnozí lidé si z koupelen dělají místa, kde kromě provádění hygieny i rádi relaxují. Chcete-li si dopřát více než koupel, pořiďte si do koupelny hydromasážní vanu.

O hydromasážních vanách

V současné době jsou hydromasážní vany velmi populární. Lidé si rádi dopřávají jejich příjemný komfort, ale jejich oblibě nahrává i stále příznivější cena.

Masážní vany se liší podle systému vodních trysek. Poskytují buď vodní či perličkovou masáž. Vodní masáž vám poskytne hlavně prokrvení svalů a perličková masáž je pro zpříjemnění relaxace. Oblíbené jsou hydromasážní vany kloubící obě masáže.

Kvalitu hydromasážní vany poznáte podle trysek. Neřiďte se však jen jejich počtem, ale i možnostmi nastavení.

K vanám je možné dokoupit další vybavení. Oblíbené jsou vany doplněné světlenými efekty. Budete si tak užívat podmanivé chromoterapie. Jde o působení barev na psychiku člověka. Díky tomu se ještě lépe uvolníte.

Propracované hydromasážní vany jsou vybavené automatickým ovládáním, díky kterému si funkce pohodlně nastavíte.

Účinky hydromasážní vany

Pozitivní účinky na člověka má perličková i vodní masáž. Perličková masáž působí především na psychiku. Dokáže člověka zbavit momentálního napětí, stresu či úzkostí. Při pravidelném dopřávání si perličkové masáže se projeví pozitivně na celkovou duševní pohodu. Pomáhá odstraňovat i nespavost, lehčí neurózy a uleví vám od různých bolestí.

Pokud chcete pravidelnými koupelemi v hydromasážní vaně zmírnit své fyzické potíže, je vhodné oddávat se vodní masáži. Prokrví svaly i orgány a celkově působí blahodárně na pohybový aparát. Pomáhá zmírňovat svalové křeče, snižuje bolesti svalů, kloubů i vazů, ale také pomáhá zlepšovat krevní oběh, celulitidu a má kladný vliv na kvalitu pokožky. Pobytem ve vaně se totiž rozšiřují póry na pokožce a ta se vyčistí a zbaví organismus škodlivých toxinů.

Hydromasážní vana vám umožní užívat si pravidelně nadstandardní péče o vaše tělo i psychickou pohodu. Stane se koupel v ní i vaším oblíbeným rituálem?

poptavka