Návrhy interiérů

Návrhy interiérů v našem podání

Stará kuchyňská linka, úchytky odpadávají, každá dvířkamají jinou barvu. Obklady v koupelně odpadávají, v obýváku praská dlažba a dětský pokoj už dětem dávno nevyhovuje. Jistě to znáte, když přijde návštěva podívá se k dětem do pokoje a myslí si, že máte předškoláky.

Vaše děti zatím už pomalu vycházejí střední školu. Ať už potřebujete navrhnout kuchyň, obývák nebo rekonstruovat koupelnu, nezaskočíte nás. Pomůžeme s návrhem interiérů. Poradíme vám s jakýmkoli problémem. Malé prostory nás nezaskočí, s velkými si hravě poradíme.

Atypické prostory jsou pro nás výzvou. Pokud se nechcete svým interiérem vůbec zabývat, stačí předložit váš návrh a my připravíme celý interiér na klíč, nebo jen některé místnosti. A vy tak v klidu můžete odjet na dovolenou nebo na návštěvu k babičce.

Nejste spokojeni s bytovým prostředím, ve kterém žijete? Chcete změnit design svého bytu nebo pracoviště?

Provádíme návrhy interiérů pro všechny typy bytových prostor – rodinné domy, byty v panelových i činžovních domech, garsoniéry i kancelářské prostory.

Návrhy interiérů – postup

• architektonické studie
• návrh projektu
• samotná realizace

Při prvních konzultacích zpracováváme Vaše představy a ve spolupráci s Vámi připravujeme první návrhy interiérů. Vybíráme ze široké škály materiálů i barev.

Hledáme to nejlepší řešení pro Váš bytový prostor tak, aby jste se v něm cítili co nejlépe. Finální návrhy interiérů již obsahují nábytkové komponenty určené přímo pro potřeby zákazníka.

Ukázka našich prací:

zcblh43rg3kc41t

uk1uwrg82t86fk8 s0yng9gfb8jw14i   gj4t7sg39hj952p wiq3cf45d3hmmih
poptavkakontakt1