Malířské práce

Dejte stěnám novou barvu

Někdo se pouští do široké rekonstrukce bytu, ale mnohdy lze vylepšit svůj domov i drobnějšími úpravami. Co takhle vymalovat pokoj, nebo rovnou celý byt?

Došli jste i vy k názoru, že vaše místnosti by „snesly“ novou barvu? Možná už stěny nevypadají hezky, nebo jste se rozhodli pro inovaci v podobě jiné barvy? Nemusíte se do toho pouštět sami. Malířské práce vám zajistíme. Sdělte nám vaše požadavky a my se pustíme do díla.

Vyštukujeme, vymalujeme…

Naši malíři pokojů se nezaleknout žádné práce. Potřebujete vymalovat, ale je třeba pod barvu udělat kompletní štukování? I to zahrnují naše malířské práce. A jakou barvu pokojů chcete mít? Zvolíte si klasickou bílou barvu, nebo chcete nějaký pěkný barevný odstín, který dodá vašemu interiéru úplně nový vzhled? U nás si můžete vybrat barevný odstín ze široké barevné palety. Naši malíři umí s barvami pracovat dobře a nezaleknou se ani neobvyklých odstínů. V případě vaší nerozhodnosti vám rádi pomohou vybrat dle současných módních trendů.

Jaké malířské práce zajistíme vám?

Vybílení pokojů, jejich vymalování jakoukoliv barvou, míchání barev, drobné opravy stěny, ale i kompletní štukování a mnoho dalšího – To vše zahrnují naše malířské práce. Chcete i vy vašim stěnám dát novou podobu? Kontaktujte nás. Na nás se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit i další úpravy v podobě stavebních i jiných prací. K ruce vám budou různí řemeslníci. Stačí si jen vybrat.

malířské práce malířské práce

 

 

 

 

 

 

poptavkakontakt1