Lakýrnické práce

Nepodceňujte lakýrnické práce

Nechcete rozsáhlou rekonstrukci bytu, ale přesto byste ho rádi zvelebili bez větších investic do nového vybavení? Možnosti máte různé. Určitě bude dobře vypadat, dáte-li nový vzhled vašim starým žebrovým radiátorům, stoupačkám, oknům, ocelovým zárubním a dalším prvkům ve vaší domácnosti. A jak je vylepšit? Využijte našich lakýrnických pracích. Uvidíte, že přispějí k vašemu hezčímu bydlení.

Naše lakýrnické práce

Staré žebrové radiátory, zastaralé okenní rámy a další součásti bytu, jejichž původní lak je zažloutlý, oprýskaný či se na něm jinak podepsal zub času, nedělají celkovému vzhledu interiéru příliš dobrou vizitku. Přitom stačí málo. Vdechněte uvedeným i dalším prvkům vašeho domova nový půvab s dobře vybraným lakem.

Netroufáte si na lakýrnické práce?

Bojíte si, že nevyberete nejvhodnější odstín, nebo že výsledný efekt nebude podle vašich představ? Naši lakýrnici jsou vám k službám.

Lakýrnické práce prováděné naší firmou zahrnují přípravné práce před lakování, lakování různých prvků bytu od doplňků v podobě zárubní, oken, radiátorů až po truhlářské výrobky – skříně, postele, dřevěné kuchyňské linky atd.

Obraťte se na naši lakýrnické práce

Naši řemeslníci mají s lakýrnickými pracemi bohaté zkušenosti. Opatří novým nátěrem, cokoliv si budete přát. Vy budete bez starostí a výsledný efekt, se kterým budete spokojeni, máte zajištěný. Oslovte nás i vy.

lakýrnické práce 2lakýrnické práce

poptavkakontakt1