Elektro práce

Když se rekonstruuje…
Chystáte se na rekonstrukci či jiné stavební úpravy v bytě?
Tyto činnosti se pojí se spoustou různých činností, na které je třeba zajistit odborníky. Kromě jiného bývá často nutné udělat nové elekrorozvody nebo je alespoň částečně opravit. Ať už potřebujete kompletní rozvod elektřiny v celém bytě, nové elekrorozvody do vaší koupelny či jen montáž nejrůznějších elektrospotřebičů, obraťte se na nás.

Elektrikáři s osvědčením

Naše firma se zaměřuje především na rekonstrukci bytů a koupelen. Pro tyto činnosti máme ve svém týmu všechny odborníky, které během své rekonstrukce budete potřebovat. Samozřejmostí jsou i kvalifikovaní elektrikáři s platným osvědčením pro elektro práce. Díky tomu budete mít jistotu dobře odvedené práce bez jakýchkoliv bezpečnostních rizik.
Naši elektrikáři mají dlouholeté zkušenosti.

Bojíte se, že vám vznikne práce navíc, protože při rozvodech elektřiny dochází často k porušení stěny?
Vy osobně nebudete muset nic řešit. Bude-li nutné porušení stěny, zednické práci i malbu zajistíme našimi řemeslníky, a to v případě lehkých oprav i kompletního zrenovování stěn.

Obraťte se na naše elektro práce

Hledáte i vy odborníka na elektro práce? Ať už je potřebujete zajistit v jakémkoliv rozsahu, obraťte se na nás se svými objednávkami i dotazy. Než se naděje, budete mít nové elektrorozvody či cokoliv jiného, co z elektro prací vyžadujete.

Elektro práceElektro práce

poptavkakontakt