Bourací práce

Svěřte nám bourací práce

Straší vám někde stará zeď, budova či jiná stavba, kterou byste už rádi sprovodili ze světa, ale sami si na to netroufáte?

Něco zbourat“ sice zní možná jednoduše, ovšem provést to precizně, s ohledem na bezpečnost, ochranu zdraví při práci a s dodržením ekologických norem ohledně zbavení se odpadního materiálu (dané zákonem), vyžaduje znalosti a zkušenosti v oboru.

Kromě zkušeností a znalostí je nutné také zajistit pořádné siláky, kteří si poradí s různými bouracími pracemi. My je ve svém týmu máme. Kromě nich disponujeme také potřebnou technikou.

Nelamte si hlavu s odvozem odpadních surovin

Bourací práce nejsou jen o tom něco srovnat se zemí. Nemusíme si asi říkat, že po bourání zůstává mnoho suti a dalších odpadních surovin. Bez potřebných strojů může být jejich vyvážení nekonečné. Ani s tím si nemusíte dělat starosti. Naši pracovníci vše naloží do kontejnerů či nákladních automobilů, které sami přistaví. Odpadní suroviny budou ekologicky zpracované tak, jak vyžaduje zákon.

A co potřebujete zbourat vy?
Provádíme bourací práce různých objektů ručně i s použitím moderní techniky. Máte i vy něco určené ke zbourání a sami si na to netroufáte? Oslovte nás a v krátké době objekt zmizí a s ním i veškeré odpadní suroviny z něj.

Počátek většiny rekonstrukcí bytového jádra spočívá v bourání starých zdí a zařizovacích předmětů. Naši siláci použijí veškerý svůj potenciál k odstranění přebytečných zbytků minulosti, vše naloží do kontejneru nebo námi přistaveného nákladního automobilu a odvezou k ekologickému zpracovateli odpadních surovin.

Bourací práce

Bourací práce

 

 

 

 

poptavkakontakt1